Zakres obowiązków na stanowisku:

  • współpracę w utrzymaniu w pełnej sprawności technicznej układów automatyki i urządzeń elektronicznych w całym przedsiębiorstwie oraz układów elektrycznych maszyn, urządzeń i instalacji w wydzielonym rejonie;
  • wykonywanie usług zleconych w zakresie napraw i konserwacji układów i urządzeń elektronicznych oraz układów elektrycznych maszyn, urządzeń i instalacji;
  • prawidłowe wykonywanie przeglądów, zabiegów konserwacyjnych, remontów i napraw oraz właściwe ich dokumentowanie;
  • prawidłowe wykonywanie innych prac wynikających z instrukcji, norm, przepisów obowiązujących na stanowisku.

Wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie – wyższe, lub średnie w kierunku automatyk, elektronik;
  • podstawowa znajomość układów automatyki i sterowania PLC –najczęściej stosowane: OMRON, SIEMENS, FANUC (mile widziana znajomość obsługi sterowników Siemens);
  • podstawowa znajomość pracy i zasady działania układów napędowych: falowniki, softstarty, serwonapędy,
  • obsługa komputera i znajomość pakietu MC Office (Word, Excell, Acces) w stopniu podstawowym;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowo: pracownik zobowiązane będzie do posiadania ważnego świadectwa kwalifikacyjnego E.

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do wypoczynku, karnetów na siłownię, itp.
  • Pełne przygotowanie do pracy i wraz ze szkoleniami wstępnymi oraz okresowymi;
  • Wsparcie naszych specjalistów, pomocne w szybkim wdrożeniu do pracy.