Specjalista Informatyk w Fabryce Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A.

Fabryka Łożysk Tocznych - Kraśnik S.A. z siedzibą w Kraśniku - międzynarodowy producent łożysk do wszystkich gałęzi przemysłu poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Informatyk w Dziale Informatyki.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Nadzór i zarządzanie siecią komputerową
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii sieci oraz urządzeń sieciowych
  • Zarządzanie i administrowanie serwerami
  • Administrowanie bazami danych
  • Zarządzanie systemami kopii bezpieczeństwa (preferowana znajomość Bareos)
  • Zarządzanie systemami wirtualizacji
  • Zarządzanie zintegrowanym systemem ochrony sieci - firewall UTM

Wymagania na stanowisku:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek informatyka
  • Znajomość budowy i zasad działania sieci komputerowych
  • Znajomość sieciowych systemów operacyjnych (preferowana znajomość Linux, UNIX, Microsoft Windows Server)
  • Znajomość zagadnień wirtualizacji sieci i serwerów (preferowana znajomość VMWare vSphere, Proxmox VE, Linux KVM)
  • Znajomość administrowania bazami danych (preferowana znajomość ORACLE 10.2g lub wyższy, PostgreSQL, Microsoft SQL Server)
  • Znajomość zasad cyberbezpieczeństwa (preferowana zmajomość Stormshield UTM)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Firma oferuje

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę przy realizacji nowych projektów
  • Możliwość rozwoju w środowisku doświadczonych informatyków
  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do wypoczynku, własna przychodnia zdrowia
  • Pełne przygotowanie do pracy wraz ze szkoleniami wstępnymi oraz okresowymi
  • Wsparcie naszych specjalistów, pomocne w szybkim wdrożeniu do pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.